Mojstolik - platforma do zarządzania online rezerwacjami w resturacji

O nas

Chcesz zarezerwować stolik w restauracji? Teraz zrobisz to za pomocą aplikacji w telefonie

Mojstolik.pl to nowa kompleksowa platforma rezerwacyjna od niedawna dostępna dla warszawskich restauracji. Pozwala lokalom gastronomicznym na wygodne zarządzanie rezerwacjami stolików w czasie rzeczywistym i integruje wszystkie kanały komunikacji z gośćmi: telefon, email, aplikację mobilną MojStolik i tzw. walk-in. Dzięki niej menedżerowie restauracji mają dostęp do dynamicznego widoku sali, sami decydują o układzie sal, liczbie dostępnych miejsc i na jak długo każdy stolik może być zarezerwowany. Dodatkowym atutem systemu jest mechanizm potwierdzeń SMS o rezerwacji z opcją odwołania poprzez link oraz wysyłania SMS do gości z przypomnieniem o wizycie.

warszawa.naszemiasto.pl

Mojstolik.pl: tablet zamiast książki rezerwacji

MojStolik to także narzędzie wspomagające restauracje w budowaniu lojalności klientów. System umożliwia budowanie bazy danych gości, analizowanie historii rezerwacji a licznik wizyt pokazuje, który raz dana osoba odwiedza lokal. Goście podczas dokonywania rezerwacji mają możliwość dopisania uwag takich jak preferencje dotyczące stolika, ulubionych dań czy win. Nowa platforma pozwala na bezpieczne przechowywanie danych klienta zgodnie z wymaganiami RODO, czego nie spełnia papierowa książka rezerwacji używana przez restauracje.

Z aplikacji korzystają już takie restauracje w Warszawie jak: Stary DomRestauracja Baczewskich, Stixx Bar & Grill, Zielnik, Papu, Casa Pablo, Informal Kitchen, Concept 13, Hotel Warszawa, Pink Lobster, Flaming & Co, Bydło i PowidłoDekant, GURU, Regina Bar, Vilano, a wkrótce dołączą do nich kolejne.

warsawfoodie.pl

MojStolik – nowa aplikacja do rezerwacji stolików

MojStolik to nowa aplikacja mobilna, dzięki której szybko i wygodnie zarezerwujemy stolik w restauracji. Aplikacja umożliwia natychmiastowe sprawdzenie dostępności i zarezerwowanie stolika na daną godzinę, ponieważ komunikuje się z restauracją w czasie rzeczywistym. Do rezerwacji możemy dodać specjalną prośbę czy komentarz odnośnie ulubionego stolika w lokalu, informacje o alergiach czy innych preferencjach, a restauracja za pomocą chatu może nam odpowiedzieć czy dana prośba jest możliwa do spełnienia. W aplikacji MojStolik sprawdzimy także aktualne menu lokalu, mamy też dostęp do specjalnych promocji, które przygotowały dla nas restauracje.

warsawfoodie.pl

 

Aktualności

Pobierz naszą DARMOWĄ aplikację, jeżeli Ty też... ... WięcejMniej

Zobacz na Facebooku

Tu restauracje gryzą się o Ciebie ... WięcejMniej

Zobacz na Facebooku

MÓJSTOLIK – i nigdy już nie czekasz na stolik w restauracji.

Pobierz aplikację i siadaj... także z wrażenia 🙂
... WięcejMniej

Zobacz na Facebooku